Prace na wysokościach Wrocław – zadbaj o dom i firmę

Często zdarza się, że w zimie, czy to okresie świątecznym, czy noworocznym, zapominamy o bezpieczeństwie swojego domu i biura. Jeśli już to chronimy je przede wszystkim przed kradzieżą, zapominając, że padający za oknem śnieg jest dużym zagrożeniem dla naszego zdrowia, a nawet życia.

Gruba warstwa puchu może spowodować uszkodzenie dachu, a nawet jego całkowite zawalenie. Jak o to zadbać w przypadku kilkudziesięciometrowych budynków? Zlecając to nam – wykonamy wszystkie prace na wysokościach w ekspresowym tempie.

Prace na wysokościach Wrocław – Jak to robimy?

Jeśli chcesz oczyścić swój dach ze śniegu samodzielnie może się to skończyć uszczerbkiem na Twoim zdrowiu, a nawet spowodować zagrożenie życia. Przede wszystkim należy pamiętać, że jesteśmy firmą, która posiada wszelkie niezbędne uprawnienia alpinistyczne do wykonywania tego zawodu.

Dbamy o bezpieczeństwo i odpowiednio się zabezpieczamy. Doświadczenie zdobywaliśmy w trudnych warunkach atmosferycznych i na dużych, skomplikowanych konstrukcjach. Nie ma więc dla nas znaczenia, czy Twój dach jest płaski, czy wielospadowy.

Prace na wysokości przy odśnieżaniu Twojego dachu zawsze zaczynamy od monitorowania grubości pokrywy. Cały czas go nadzorujemy – ważymy śnieg, a także dokonujemy dokumentacji zdjęciowej, ponieważ szanujemy Twój czas i pieniądze. Nie przystąpimy do realizacji zadania jeśli nie będzie ku temu powodów. Kiedy uznamy, że jest go za dużo natychmiast przystępujemy do jego usunięcia. To jednak nie wszystko. Zadbamy także, aby wszystkie sople, czy zwisy śnieżne zostały zlikwidowane, a rynny, gzymsy, dokładnie oczyszczone.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Podczas wykonywania prac na wysokościach nie dbamy tylko o swoje bezpieczeństwo. Odpowiednio zabezpieczamy cały teren, na którym wykonujemy czynności, tak, aby postronnym osobą nie stała się krzywda. Dodatkowo w przypadku biur swoje zadania wykonujemy w spokojny, przemyślany sposób, a wszystko to, aby nie zakłócić normalnego funkcjonowania Twojej firmy.

Zadbaj o swój dom i biuro, nie pozwól, aby rodzinie, czy pracownikom zagrażało niebezpieczeństwo. Wykonamy na wysokości wszystkie prace i zadbamy, abyś mógł spać spokojnie.

Zobacz przykładową ofertę na prace na wysokościach Wrocław – Mycie24.pl