Bumprider Connect wózek do samolotu

wózek do samolotu

Jeśli zastanawiasz się jak przetrwać podróż samolotem z małym dzieckiem ten tekst jest dla Ciebie. Czeka Cię podróż samolotem i sen z powiek spędza Ci myśl o tym jak przemieszczać się z dzieckiem na lotnisku i później? Ważne by zainwestować w lekką i szybko składającą się spacerówkę. Na przeciw wychodzi wózek  Bumprider Connect – spacerówka do samolotu.

Wózek do samolotu Bumprider Connect – jakie ma zalety

– innowacyjny

– możliwość łączenia dwóch wózków

– najlżejszy

– najmniejszy

– zwrotne kółka

– lekko się prowadzi

W przypadku podróży samolotem waga i wymiary wózka mają ogromne znaczenie. Im mniejszy i lżejszy wózek tym łatwiejszy w transporcie. Dodatkowo jeśli mamy dwójkę dzieci z małą różnicą wieku wózek Bumprider Connect (czytaj opis) sprawdzi się idealnie, bo ma innowacyjny system, który za pomocą magnesów łączy ze sobą dwa wózki.

Po złożeniu wózek spełnia wymogi wymiarowe bagażu podróżnego co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku częstych podróży samolotami z dzieckiem. Dodatkowym atutem wózka są jego małe kółka i zwrotność oraz lekkość prowadzenia.

Pod wózkiem znajduje się koszyk w, którym pomieszczą się niezbędne rzeczy dla dziecka.  Taki wózek do samolotu to spełnienie marzeń każdego rodzica, który lubi podróżować, ale chce również zapełnić komfort podróży swojemu dziecku.

Jaka jeszcze powinna być spacerówka do samolotu?

Dodatkowym atutem wózka jest to, że ma możliwość montażu fotelika samochodowego. Podczas podróży to też niezbędny element wyposażenia szczególnie jeśli po podróży samolotem macie do przemierzenia jeszcze dalszą podróż autem. Bezpieczeństwo dziecka w podróży powinno stanowić najważniejszy jej element i wózek oraz fotelik marki Bumprider Connect wychodzi na przeciw tym oczekiwaniom.

Warto zainwestować w wózek do samolotu, który sprawdzi się nie tylko podczas podróży samolotem, wszelkie wyprawy będą z nim łatwiejsze szczególnie dlatego, że zajmuje mało miejsca i jest lekko więc zmieści się w bagażniku małego auta i nie będzie problemu z jego rozkładaniem co w przypadku innych wózków nie zawsze jest takie oczywiste, czasem trzeba użyć sporo siły lub obejść wózek kilka razy by wiedzieć jak go rozłożyć. W przypadku tego modelu ten problem nie będzie Was dotyczył.