Szafy skrytkowe szkolne i przedszkolne

metalowa szafa skrytkowa

Szafki szkolne i przedszkolne stają się coraz popularniejsze w polskich placówkach dydaktycznych. Umożliwiają one bezpieczne przechowywanie rzeczy dziecka a dodatkowo szafy skrytkowe szkolne i przedszkolne pozwalają odciążyć plecy naszych dzieci, ponieważ nie muszą one nosić ze sobą wszystkich swoich rzeczy w ciężkim plecaku. Kręgosłupy dzieciaków z całą pewnością im za to podziękują w przyszłości.

Metalowe szafy skrytkowe – dobre dopasowanie do każdego wnętrza

Metalowe szafki przedszkolne i szkolne są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów. Również wygląd ich wnętrza, jak chociażby rozkład przegródek czy półek można dostosować do potrzeb dzieci. Powoduje to, że szafki skrytkowe szkolne znakomicie sprawdzą się w wielu miejscach.

Szafy mogą spełniać różne zadania. Najbardziej oczywistym jest przechowywanie książek, ale metalowe szafki przedszkolne i szkolne można również wykorzystać na stołówce. Dzięki oddzieleniu podręczników od żywności, znacznie spadnie ryzyko zabrudzenia tych pierwszych przez to drugie. A jak wiadomo książki nie są tanie.

Meble do szkoły – z jakiego materiału?

Szafki skrytkowe szkolne i przedszkolne (zobacz) powinny być wykonane z trwałego materiału, który łatwo utrzymać w czystości. Wymagania te idealnie spełniają szafki stalowe. Meble takie mogą być pokryte powłoką cynkową lub pomalowane proszkowo, co dodatkowo zabezpieczy ich powierzchnię przed szkodliwymi czynnikami.

Metalowe szafki przedszkolne i szkolne są dużo trwalsze niż ich drewniane odpowiedniki. Stalową powierzchnię łatwiej też wyczyścić niż drewno. Nie trzeba jej również regularnie konserwować. Nie szkodzi jej woda czy zabrudzenia organiczne, jak resztki jedzenia. Z drewnem jet nieco trudniej.

Szafki skrytkowe szkolne – nie tylko praktyczne, ale i ładne

Dawno już minęły czasy, że szkoła jest miejscem szarym, burym i ponurym. Obecnie zarówno dzieci, jak i ich rodzice oczekują, że edukacja będzie się odbywać w warunkach przyjaznych i komfortowych.

Szafy skrytkowe szkolne dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu wnętrze szkolnego korytarza może być miłe, jasne i kolorowe. Metalowe szafki przedszkolne  i szkolne są obecnie ładnymi, przyjemnymi dla oka meblami. W sam raz dla dzieci.