Kosz na brudne pieluchy – pomocnik młodych rodziców

kosz na zużyte pieluchy

Kiedy w życiu małżeństwa pojawia się noworodek, świat staje na głowie. Zmiany dotyczą nie tylko codziennego funkcjonowania, ale także organizacji mieszkania. Przygotowanie miejsca dla dziecka, które będzie funkcjonalne i pasujące stylem do reszty domu, stwarza czasami sporo kłopotów. Potrzebnych jest wiele nowych sprzętów, zaczynając od odpowiedniego łóżeczka czy komody na ubranka, a kończąc na miejscu do zmiany pieluch i bezpiecznej kąpieli. A może warto kupić również kosz na zużyte pieluchy?

Na co warto zwrócić uwagę organizując kącik dla niemowlaka

Planując przeorganizowanie mieszkania po pojawieniu się na świecie dziecka, warto skupić się na miejscu, które będzie najczęściej wykorzystywane.

Tym miejscem jest przewijak i kącik do zmiany pieluch wraz z koszem do ich utylizacji. Brudne pieluchy staną się bowiem główną frakcją domowych śmieci.

Kosze na zużyte pieluchy – moda czy praktyczne rozwiązanie?

Kosze na zużyte pieluchy to nowość, która od niedługiego czasu podbija rynek i szturmem zdobył uznanie młodych rodziców. Dzięki eleganckiemu wyglądowi wpasują się w każde wnętrze.

Ich najważniejsza zaleta, to utrzymywanie nieprzyjemnego zapachu w środku. Specjalny system zapobiegania roznoszenie się w pomieszczeniu brzydkich zapachów. Nawet podczas wymiany worka ze zużytymi pieluchami zapach nie wydostaje się na zewnątrz.

worki do kosza na pieluchy

Kosz na zużyte pieluchy można obsługiwać jedną ręką. Dzięki temu zawsze jedna ręka pozostaje wolna i można bezpiecznie przytrzymać dziecko podczas wyrzucania zużytej pieluszki.  

Kosza na zużyte pieluchy na objętość 40l i pomieści około 25 brudnych pieluszek. Dzięki temu nie trzeba codziennie zajmować się sprzątaniem, a dom zabezpieczone jest przed przykrymi zapachami.

Kosza na brudne pieluchy to świetny prezent dla młodych rodziców

Gdy twoi bliscy lub znajomi spodziewają się dziecka, a ty zastanawiasz się jaki prezent warto im sprawić – pomyśl o koszu na zużyte pieluchy. Będzie nieszablonowym prezentem, który pozwoli młodym rodzicom przygotować funkcjonalny miejsce do opieki nad noworodkiem.

Będą dzięki temu pamiętać o tobie przez długi czas każdego dnia, bo zużyte pieluchy będą towarzyszyć im przez wiele miesięcy.