Fotelik 360 – bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

fotelik 360

Dla rodziców, którym przy wyborze fotelika zależy głównie na elastyczności rozwiązań stworzony został fotelik  360 stopni, z możliwością montowania zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Jego możliwości są na tyle rozbudowane, iż pozwalają przez cały okres użytkowania wozić dziecko tyłem, w razie potrzeby zawsze istnieje jednak możliwość zmiany. Fotelik obrotowy przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia do około 4 lat.

Unikalny montaż to główna cecha fotelika 360 stopni

Obrotowy fotelik BeSafe wyposażony jest w unikalną formę instalacji, której głównym zadaniem jest niwelowanie problemów, z jakimi boryka się przemysł samochodowy w przypadku fotelików montowanych tyłem- a mianowicie zbyt duży kąt nachylenia kanapy samochodu. Sprawia to, iż dziecko przebywające w foteliku przyjmuje często nieprawidłową, zbyt pionową pozycję, która nierzadko budzi obawy troskliwych rodziców.

Zastosowanie w foteliku 360 stopni BeSafe technologii Universal Level na zawsze rozwiązuje ten problem umożliwiając poziomą instalację fotelika bez względu na kąt nachylenia kanapy. Dla większego komfortu dziecka, niezależnie od wieku, fotelik posiada także cztery poziomy regulacji, które można zmieniać już po instalacji fotelika.

Fotelik 360 stopni to dbałość o bezpieczeństwo

Foteliki BeSafe wyposażone są także w pochłaniacz energii umieszczony w zagłówku fotelika, który gwarantuje ochronę głowy i szyi, czyli najbardziej wrażliwych na urazy części ciała dziecka. Ma on zdolność pochłaniania znacznej części siły zderzenia bocznego dzięki konstrukcji wykonanej z materiałów o różnej elastyczności.

Aby fotelik był jak najbardziej uniwersalny został wyposażony także w specjalną wkładkę, która pozwala najlepiej dopasować go do każdego dziecka. Składa się ona także z dwóch części, co pozwala korzystać z jednej lub z obu, w zależności od tego, jak rośnie dziecko.

Również zagłówek, który można regulować aż w 10 pozycjach, pozwala dopasować fotelik do wzrostu konkretnego dziecka. Materiały doskonałej jakości, oraz system wentylacji sprawiają, że podróżowanie w foteliku, nawet podczas letnich upałów, jest niezwykle komfortowe.